Наші контакти

Колона – Cайт громадської журналістики

Кого обрали депутатами Острозької міської ради

Західна Україна

Кого обрали депутатами Острозької міської ради на виборах 2020?

На минулих місцевих виборах, які відбулися у жовтні 2020 року до Острозької міської ради обирали місцевих депутатів. Кого обрали та які політичні сили представляюють тих кого обрали депутатами?

Які партії будуть у Острозькій міській раді?

На місцевих виборах до Острозької міської ради намагалися потрапити 10 партій. За результатами виборів 9 партій отримали депутатські мандати для своїх представників, не вдалося отримати жодного мандату парії “Радикальна Партія Олега Ляшка”.

По 5 депутатів у Осрозькій міськраді будуть мати партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ” та “ЗА МАЙБУТНЄ”. Такі політичні партії як “ПРОПОЗИЦІЯ”, “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ”, “СЛУГА НАРОДУ” та “ГОЛОС” будуть мати по 4 депутати у міській раді. По 3 депутатські мандати отримали партії Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та “Сила і Честь”. Два представника буде у Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Детальніше скільки голосів було подано за кожну місцеву організацію політичної партії дивіться в таблиці:

Назва політичної партії, місцева організація якої висунула кандидатів у депутатиК-сть голосів, поданих за місцеву організацію політичної партіїК-сть отриманих депутатських мандатів
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”17925
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”14675
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ПРОПОЗИЦІЯ”13634
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ”12704
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”11904
Політична Партія “ГОЛОС”11534
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”9513
Політична партія “Сила і Честь”5823
політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”5352
Політична партія “Радикальна Партія Олега Ляшка”3980
Хто став депутатом Острозької міської ради?

Хто саме став депутатом по прізвищах від кожної партії дивіться нижче.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”:

  1. Турович Богдан Михайлович – перший кандидат
  2. Новодворська Ольга Миколаївна
  3. Стрілецька Валентина Володимирівна
  4. Козак Наталія Миколаївна
  5. Сорока Андрій Миколайович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЗА МАЙБУТНЄ”:

  1. Бондарчук Вадим Олександрович – перший кандидат
  2. Гарасевич Катерина Юріївна
  3. Вегнер Наталія Борисівна
  4. Ярошик Олег Володимирович
  5. Данилюк Дмитро Петрович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ПРОПОЗИЦІЯ”:

  1. Ягодка Юрій Петрович – перший кандидат
  2. Кирийчук Михайло Васильович
  3. Лонич Світлана Михайлівна
  4. Тишкун Віктор Степанович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ”:

  1. Олішевський Олександр Валентинович – перший кандидат
  2. Балаушко Наталія Петрівна
  3. Степанюк Володимир Вікторович
  4. Хмарук Тарас Віталійович

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”:

  1. Кадебський Сергій Володимирович – перший кандидат
  2. Кирилюк Костянтин Миколайович
  3. Лось Валентина Іванівна
  4. Драчук В’ячеслав Костянтинович

Політична Партія “ГОЛОС”:

  1. Нікітюк Павло Михайлович – перший кандидат
  2. Руда Оксана Олександрівна
  3. Мельничук Наталія Миколаївна
  4. Кашуба Олеся Юріївна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”:

  1. Самойлович Ольга Василівна – перша кандидатка
  2. Аршинов Григорій Йосипович
  3. Дем’янчук Надія Григорівна

Політична партія “Сила і Честь”:

  1. Ундір Віталій Олександрович – перший кандидат
  2. Ситницька Оксана Анатоліївна
  3. Іванова Лариса Євстафіївна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода”:

  1. Шевчук Ольга Борисівнав – перша кандидатка
  2. Зеленчук Володимир Вікторович
Відкрити матеріал


Коментарі
14.02.2021
26.01.2021
28.12.2020
21.12.2020
07.12.2020
04.12.2020
02.12.2020
29.11.2020
26.11.2020
23.11.2020
22.11.2020
19.11.2020
18.11.2020
17.11.2020
02.11.2020
Вверх