Flying Bag: обговорили впровадження 5G [Фотогалерея]

Flying Bag: обговорили впровадження 5G [Фотогалерея]

В офісі Європарламенту, який знаходиться в Варшаві пройшла конференція “Flying Bag: Україна-Польща”. Учасники події робили акцент на створенні обміну ідеями поміж дітейдля того, щоб зробити кращим життя і навчання в школі. А також об’єднати людей України і Польші (це першочергово), а також і інших країн. Сформувати майданчик на якому просувати нові ідеї у школі.

Даний проект був заснований дівчинкою з України, яка віком 10 років. Василь Зварич,який займає посаду радника-посланника посольства України, вважає, що цей проект спрямований на об’єднання країн партнерством і шляхом миру, що робить його унікальним. Він вдячний ідейниці Кірі Сухобойченко за таку дипломатичну ідею.

Марек Міхаляк, який є речником прав дитини в Польщі висловив думку, що найкращим способом для підготовлення дитини до життя є постійний діалог з іншими. Для того щоб рукзак не був тяжким, допоможуть дізнатися інтернет-ресурси. А також дорослим потрібно постійно дослухатися до думки дітей

Міхал Боні, який займає посаду депутата Європрламенту і під його контролем пройшов захід зазначив, що шкільний рюкзак має стати легшим, а посприяє цьому перехід на електронні підручники.

Згідно того, що він сказав, не так давно в парламенті Європи було прийнято звіт про нову 5G- інфраструктуру. Також те, що на протязі 5-10 років у школах має бути кращий інтернет, швидкість якого буде мініум 750 мбіт/с. Це надасть змогу в використані приладів віртуальної реальності.

Учасники конференції, які навчаються в школах України та Польши висловлювали думки, як зробити шкільний рюкзак не таким важким, а навчання простішим.

Винахідницю з Криму, Кіру Сухобойченко визнано однією з тих, хто переміг дитячий конкурс стартапів “Летючий рюкзак”. Вона придумала, як полекшити рюкзак школяра. Потрібно, щоб низ рюкзака був наповнений газом (гелієм), що зробить рюкзак зручнішим і легшим.

Ідея міжнародного руху “Flying Bag” полягає у тому, щоб діти між собою почали спілкуватись, дарувати, висилаючи один одному рюкзаки зі шкільним приладдям та іншими цікавими предметами повсякденного шкільного життя. А згодом, у налагодженні гуманітарної допомоги шкільними речами тим дітям, хто потребує перебуваючи у складних життєвих обставинах. Тільки в Україні, наприклад, дітей-переселенців є 230 тисяч.

Україна Новини Ця новина базується на даних з публічних джерел та систематизована редакторами сайту громадянської журналістики.