Гузь Ігор Володимирович

Гузь Ігор Володимирович

Заступник голови Волинської обласної ради (з 20.02.2014 р.)

Кандидат у народні депутати в мажоритарному виборчому окрузі №21 (10.2012 р.).

Депутат Волинської обласної ради (2006-2010 рр., 2010-2015 рр.).  Член постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

Депутат Луцької міської ради (2002-2006 рр.)

Інформація станом на 13.03.2014 р.

Біографія:

Народився 11 січня 1982 року в місті Луцьку Волинської області.

Навчався в Луцькій школі №19. Вже в старших класах почав цікавитись громадською діяльністю, та вступив до всеукраїнської спортивно-патріотичної громадської організації “Тризуб” імені Степана Бандери. В кінці 90-тих років став одним з ініціаторів відновлення діяльності у Луцьку Пласту – Національної Скаутської Організації України.

У 1999 році вступив до Волинського державного університету імені Лесі Українки на історичний факультет, де здобув спеціальність «політолог, викладач політології».

З 2001 року – голова Волинської організації Молодіжного Націоналістичного Конґресу.

У 2001 році став співкоординатором Волинського відділення Громадського комітету опору „За Правду!” та брав участь у акції «Україна без Кучми». Під час цієї акції, що проходила у місті Києві 9 березня 2001 року, був затриманий правоохоронними органами та засуджений до десяти діб адміністративного арешту.

З 2001 року – координатор Волинського відділення Коаліції молоді „Наша Україна”.

Будучи студентом третього курсу університету, у 2002 році став депутатом Луцької міської ради, як позапартійний обранець громади був співкоординатором фракції блоку «Наша Україна». Входив до депутатської комісії, яка опікувалась питаннями молоді, освіти та науки. За час депутатства в міській раді, протягом 2002-2006 років, подав більше 200 звернень та запитів на захист інтересів лучан. Вже з 20-ти років розпочав роботу помічником-консультантом народного депутата України.

2002 – 2004 роки – заступник голови Всеукраїнської організації Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Учасник опозиційної акції “Чорнобильський шлях – 2005″ в Мінську де був затриманий правоохоронними органами Білорусі та засуджений до десяти діб адміністративного арешту, які відбував у ЦІП “Окрестіно”. Депортований з Білорусі із забороною в’їзду на територію цієї держави протягом п’яти років.

З 29 січня 2005 року до 16 березня 2013 року – голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Національний Альянс”.

У 2006-2010 роках – наймолодший депутат Волинської обласної ради, обраний за списком «Нашої України». Був обраний головою постійної депутатської комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Продовжував відстоювати інтереси волинян, висловлюючи депутатські запити та звернення, пропонував розробку програм для розвитку Волині, в тому числі відстоював роботу та фінансування Програми «Житло для молоді». Таким чином був визнаний найактивнішим депутатом V скликання.

У 2006 році – заступник директора Центру муніципальних реформ «Луцьк-1432».

У 2007-2011 роках працював в Луцькій міській раді на посаді радника міського голови, а пізніше – начальника відділу у справах сім’ї та молоді. За цей період став ініціатором відновлення роботи Волинської студентської ради, був одним з ініціаторів проведення на Волині «Європейських днів добросусідства», став ініціатором створення Центру патріотичного виховання молоді, є головою організаційного комітету фестивалю українського духу “Бандерштат”. Одним із важливих завдань в роботі стало ініціювання та впровадження міжнародної програми відновлення цвинтарів українців на території республіки Польща «Пам’ять без кордонів». Є ініціатором громадської кампанії«Врятуємо Світязь»  і виступив проти розробки Хотиславського кар’єру (Республіка Білорусь).

У квітні 2010 року став головою Волинської обласної організації партії «За Україну!». Цього ж року знову був обраний депутатом Волинської обласної ради, перемігши у одномандатному виборчому окрузі №27 (Старовижівський район). Також він очолював виборчий список партії «За Україну!» до Волинської обласної ради, але та не подолала 3% бар`єр (6 096 голосів, або ж 1,29%). Є членом постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики.

У 2011 році – помічник-консультант народного депутата України В’ячеслава Кириленка. У листопаді цього ж року вступає до політичної партії «Фронт Змін» і очолює виборчий штаб партії у Волинській області та фракцію «Фронту Змін» у Волиньраді.

У 2012 році – виконавчий директор ВОМГО «Центр ефективної комунікації».

У 2012 році брав участь у парламентських виборах в ролі кандидата в народні депутати України у 21-му одномандатному виборчому окрузі з центром в місті Ковелі. Був висунутий всеукраїнським об’єднанням “Батьківщина” за підтримки всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Отримав підтримку 36 306 виборців (36,39%), що на 836 голосів виборців менше ніж у переможця Степана Івахіва.

20 грудня 2012 р. був обраний заступником голови Волинської обласної організації партії «Фронт Змін», а з 27 травня 2013 року – голова Волинської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін».

З 11 жовтня 2013 р. – заступник голови Волинської обласної організації ВО “Батьківщина”.

20 лютого 2014 року призначений заступником голови Волинської обласної ради.

Нагороджений Премією Кабінету Міністрів України “За особливі досягнення молоді у розбудові України”.

Голова організаційного комітету фестивалю українського духу “Бандерштат” (з 2007 року).

Одружений.

Джерело: сайт Ігоря Гузя, «Твій місцевий депутат», сайт Волинської обласної ради.

Контакти:

Телефон роб.: 778 118

Електронна пошта: [email protected]

Сторінка у «Facebook».

Мобільний тел.: 097 350 40 46

Прийом виборців: 

Щомісячно, другий четвер з 10.00 до 15.00

Старовижівська райдержадміністрація

смт. Стара Вижівка, площа Миру, 3

Інтернет–приймальня

Доходи:

Доходи у 2011 році:

У декларації, поданій до ЦВК, вказав суму сукупного доходу за 2011 рік – 7236,62 грн. (заробітна плата). Сума доходу його дружини складає 83 616,75 гривень. Усе – від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності.

У фінансових зобовязаннях декларанта зазначено 7575,87 гривень як погашення осносвної суми позики (кредиту). Погашення суми процентів за позикою становить 1442,11 гривень.

Джерело: декларація кандидата про доходи за 2011 рік (скачати тут).

Доходи у 2012 році: 

Ігор Гузь у 2012 році отримав 5 тисяч 800 гривень сукупного доходу. Весь дохід відзначено, як заробітну плату. Серед фінансових зобов`язань він вказав погашення кредиту та процентів за ним на більш, ніж 21 тисячу гривень.

Згідно з документом, дружина отримала у 2012 році 156 тисяч 895 гривень доходу від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності.

Джерело: декларація про доходи за 2012 рік (скачати тут)

Нерухомість:

Згідно декларацій про майно, доходи, витрати і зобов`язання за 2011 і 2012 роки Ігор Гузь не володіє жодною нерухомістю. Його дружина теж.

Водночас, Ігор Гузь в соцмережах зазначав, що проживає в будинку на вулиці Заньковецької у Луцьку.

Транспорт:

Ігор Гузь не декларував жодного виду транспорту. Його ж дружина володіє автомобілем Hyundai Sonata 2012 року випуску.

Родина:

Родина зі сторони батька походить з села Смідин Старовижівського району, що на Поліссі, а зі сторони матері з села Свірже, що на Холмщині.

Батько – розпочинав роботу агрономом у Ковельському районі, потім – у Федерації профспілок України, зараз – пенсіонер. Мати – працює технологом на підприємствах харчової промисловості.

Одружений. Дружина Оксана Гузь – львів’янка, за освітою політолог, закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка. Координувала благодійні акції фонду «Серце до серця», «Миколай про тебе не забуде». Займається впровадженням міжнародних проектів спрямованих на розвиток місцевих громад Волинської області.

Про дружину Оксану Ігор Гузь розповідає в цьому інтерв’ю.

Обіцянки:

Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти. Тому я підтримую Програму стимулювання економіки Об´єднаної опозиції.

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.

Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.

Ми  проведемо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Нечесні будуть відповідати за законом.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Суддівський корпус буде тотально очищений. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни.

Ми повернемо народу розкраденеПроведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.

Джерело: передвиборча програма кандидата в народні депутати в мажоритарному виборчому окрузі №21. (повний текст програми можна скачати тут).

ЗМІ про депутата:

Ігор Гузь: “Оголюватись я не готовий – у нас інші методи боротьби”, – ВолиньPost.

«Головне – не торгувати своєю совістю та принципами. А політичні партії – це лише інструмент», – «Хроніки Любарта»

Не всі знають, що у вас є політв’язні

Депутат Волинської обласної ради мало не послав журналістку «на три літери», – Четверта влада, 30.07.2012

Чи є правопорушенням надання безкоштовних послуг і розваг до початку виборчого процесу – відповідь експерта (вибори), – Четверта влада, 02.08.2012

Хто й скільки заробив із волинських кандидатів в нардепи: виборчий округ №21 (центр – м. Ковель), – Четверта влада, 27.08.2012

Після жорсткої боротьби із опозиціонером у 21 окрузі перемагає ще один мільйонер, – Четверта влада, 31.10.2012

Депутату Волиньради присудили двомісячний цілодобовий домашній арешт, – Четверта влада, 25.12.2013

Волинський депутат, якому суд призначив домашній арешт, відкрив вдома громадську приймальню, – Четверта влада, 28.12.2013

Як волиняни «скидали» владу (ФОТО, ВІДЕО), – Четверта влада, 24.01.2014

Кримінальні провадження проти шести луцьких євромайданівців закрили. ДОКУМЕНТ, – Четверта влада, 27.01.2014

Олександр Пирожик та Ігор Гузь стали заступниками голови Волинської облради, – Четверта влада, 20.02.2014

Ігор Гузь закликає, щоб молоді некорумповані патріоти були керівниками, – Четверта влада, 05.03.2014

Почитати блоги Ігоря Гузя можна тут.

ФОТО:

Всі фото із персонального сайту Ігоря Гузя

Ігор Гузь із дружиною

Відео: 

Джерело ЧВ

Україна Новини Ця новина базується на даних з публічних джерел та систематизована редакторами сайту громадянської журналістики.