Стадіони головних футбольних клубів Західної України (ФОТО)

Стадіони головних футбольних клубів Західної України (ФОТО)

Стадіони головних футбольних клубів Західної України.

Сьогодні Сайт громадської журналістики дослідив питання наявності та якості стадіонів на яких грають українські бренди футболу. Перший матеріал на цю тему пишемо про бренди футболу із Західної України.

ФК “Карпати”

Зараз господарі грають на стадіоні «Украї́на». Відкритий комплекс у 1963 року. За радянських часів називався «Дружба». Розташований недалеко від центральної частини міста, у Снопківському парку — пам’ятці садово-паркового мистецтва. На даному стадіоні може поміститись більше 28 тисяч вболівальників.

ФОТО: Вікіпедія

Стадіони головних футбольних клубів Західної України

ФК “Волинь”

Стадіон у місті Луцьку був збудований 1933 року. Стадіонний комплекс включав адміністративну споруду, трибуни для глядачів, футбольне поле, до якого вів підземний тунель, тир для кульової стрільби, майданчики для ігрових видів спорту, гімнастичні сектори та сквер.

Під час реконструкції, що проходила з вересня 2001 по березень 2002 року, на стадіоні було встановлено індивідуальні пластикові сидіння та сучасне електронне табло.

ФОТО: ВІкіпедія

ФК “Верес”

Заходи обласного спортивного значення проходять на стадіоні«Аванга́рд». Стадіон  який використовується для проведення футбольних матчів і легкоатлетичних змагань. Даний стадіон є ареною проведення домашніх матчів місцевого футбольного клубу «Верес». Наразі йде активне оновлення клубу, після зміни керівника Рівненської футбольної федерації.

Реконструкцію об’єкта розпочато 2002 року. Передбачено встановлення пластикових місць у 16 секторах та заміну бігових доріжок. Але стадіон повністю так і не оновили. Наразі йдуть розмови про реконструкцію стадіону, попри те що 2013 році рішення про реконструкцію було прийнято ще у 2013 році Верховною радою.

ФОТО: golosno.com.ua

Стадіони головних футбольних клубів Західної України

ФК “Тернопіль”

Команда яка грає у першій лізі України проводить свої ігри на «Терно́пільському міському стадіо́ні» (раніше «Авангард») — найбільший стадіон Тернополя.  До 2000 року стадіон міг прийняти 18 500 глядачів. Після реконструкції «Західної» трибуни місткість склала 16 450 глядачів.

Після реконструкції проведеної у 2010–2011 роках — 15 150 місць, пластикові і під накриттям. Стадіон поділений на 48 секторів. Діє електронне табло, освітлення 1200 люксів. Обладнаний для проведення телевізійних трансляцій футбольних матчів. Арена розміщена на території «Старого парку».

ФОТО: Вікіпедія

ФК “Говерла”

Домашній стадіон ФК “Говерла” носить назву «Аванга́рд». Це багатофункціональний стадіон у місті Ужгороді. Вміщує 12 000 глядачів. Відбудований у 2005 році.

ФОТО: Вікіпедія

ФК “Прикарпаття”

Відкритий стадіон у 1909 року. Розрахований на 14 500 місць, з них на 6500 встановлені індивідуальні пластикові крісла. Стадіон перебуває на реконструкції. Даний стадіон є домашньою ареною  футбольної команди “Прикарпаття”.

ФОТО: Вікіпедія

ФК “Буковина”

Стадіон футбольного клубу “Буковина” вміщує 12 000 вболівальників. Відкритий стадіон у 1967 році. У 2000 році на стадіоні встановлено пластикові сидіння. Працює електронне табло. На стадіоні існує декілька ігрових зон із інших видів спорту.

ФОТО: Вікіпедія

Більше новин про СПОРТ

Україна Новини Ця новина базується на даних з публічних джерел та систематизована редакторами сайту громадянської журналістики.