Як уникнути мобілізації по-тернопільськи?

Як уникнути мобілізації по-тернопільськи?

Що тільки не вигадають люди, щоб не їхати воювати. От і Тернопіль не «пасе задніх». За експериментом редакції «RIA плюс», яка роздавала повістки спільно з військкоматом та жеком протягом двох днів. Вияснила, що серед усіх військовозобов’язаних, які отримали повістки, лише 11% прибули у військові комісаріати для проходження медогляду.

Від початку АТО до тепер прослідковується невтішна тенденція. Якщо на початку АТО чоловіки самостійно приходили і записувалися добровольцями, то тепер, приводити їх в військкомат доводиться мало не силоміць – такі-от методи мобілізації по-тернопільськи.

У переліку населених пунктів, які показують найгірший показник з мобілізації, – Чортків, Бережани, Бучацький, Монастириський і Гусятинський райони.

Щоб уникнути мобілізації, тернополяни вдаються до різних методів. Одні виїжджають за кордон, до речі, більшість на заробітки до країни-агресора. Інші готові сісти до в’язниці, тільки б не їхати на Схід. Є й такі, що не відкривають двері, або не підписують повістки. Адже, якщо людина не поставила підпис, то вона вважається не оповіщеною. Навіть, були випадки, коли жінки ховали своїх чоловіків у коморах в ході мобілізації по-тернопільськи.

ФОТО: Із соціальної мережі ВК Засуджувати когось в цій ситуації важко, адже йти на війну не хочеться нікому. Проте, хто ж як не ми, захистить нашу Батьківщину від загребущих рук окупанта? Кожен сам робить вибір, між : втікти чи піти захищати свою землю, землю предків та землю своїх нащадків.

Україна Новини Ця новина базується на даних з публічних джерел та систематизована редакторами сайту громадянської журналістики.